Panel PBS to społeczność konsumentów, obserwatorów i uczestników życia społecznego. Dzieląc się swoimi opiniami zbierasz punkty, które później możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Jak to działa?

Biorąc udział w badaniach zbierasz punkty, które możesz wymieniać na interesujące Cię nagrody
lub przekazać wskazanej fundacji. Dla producentów, usługodawców i zamawiających z całej
Polski, Twoja opinia ma wielkie znaczenie. Odpowiadaj na pytania wtedy, kiedy masz
czas. Zarejestruj się i wybierz, która forma uczestnictwa jest najlepsza dla Ciebie

Możesz wziąć udział w badaniach typu:


Rejestrując się w Panelu PBS i uzupełniając swój profil uczestnika otrzymujesz zaproszenia do badań CAWI, w których możesz brać udział wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Ankiety mogą zwierać materiały filmowe/ dźwiękowe, składać się z pytań zamkniętych lub będziesz proszony o krótki komentarz. Za każde badanie otrzymasz punkty, które możesz wymienić na wybraną przez siebie nagrodę.


Lubisz rozmawiać przez telefon? Oprócz badań internetowych wybierz badania CATI. Po zaakceptowaniu zaproszenia do badania powiadomimy Cię kiedy możesz się spodziewać telefonu naszego ankietera. Za każdy wywiad w ramach Panelu PBS otrzymasz dodatkowe punkty.


Dołącz do grup dyskusyjnych i stań się liderem opinii. Jako użytkownik, wiesz najlepiej jak sprawdzają się wybrane produkty w codziennym życiu i jak można usprawnić ich funkcjonalność. Podziel się opinią biorąc udział w spotkaniu w Twoim mieście lub przez internet na grupowym czacie i… zbieraj punkty.


Uwielbiasz być na bieżąco i pierwszy sprawdzasz wszystkie nowości? Wyprzedzaj wszystkich i stań się profesjonalnym testerem! Odpowiedz na zaproszenie, a prześlemy wybrany produkt do Ciebie do domu. Przetestuj go i wypełnij ankietę CAWI na swoim profilu w Panelu PBS. Za każde badanie otrzymasz dodatkowe punkty do swojego konta.


Jako zarejestrowany użytkownik po zalogowaniu możesz zapraszać swoich znajomych do Panelu PBS i otrzymywać za to punkty. Prześlij link z zaproszeniem i razem bądźcie częścią ważnej społeczności opiniotwórczej Panelu PBS.Nagrody

Dziel się swoją opinią i pomnażaj swoje punkty.
Biorąc udział w prowadzonych przez nas badaniach
gromadzisz punkty, które możesz wymienić na:


Każdy punkt to dodatkowe 50 groszy do Twojego konta. Biorąc udział w kolejnych badaniach powiększasz swój majątek.
W każdej chwili możesz zdecydować o wymianie punktów, przelewy dokonywane są już od 50 złotych.
Zadbaj, by Twoje dane kontaktowe były aktualne. Pieniądze zostaną
przelane na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

1 pkt. = 50 gr.

PRZELEW od 100 pkt.

"

Wymieniaj punkty na nagrody. Wybierz nagrodę, która sprawi Ci największą radość. Wyślemy ją na wskazany przez Ciebie adres.

1 pkt. = 50 gr.

Wymiana możliwa od min. 5 punktów otrzymanych za udział w Ankiecie Badawczej.

Uwaga: Nagrody rzeczowe nie podlegają wymianie na gotówkę.

25 pkt.

Kupony rabatowe do sklepów internetowych

100 pkt.

Koszulki


Punkty, które zbierasz mogą wesprzeć działalność wybranej fundacji lub stowarzyszenia. Młodzi naukowcy? Szczęśliwe psiaki?
Zobacz czym organizacje zajmują się na co dzień i wybierz kogo chcesz zasilić. Wystarczy, że na swoim koncie zgromadziłeś już 15
punktów, w tym co najmniej 5 punktów za udział w Ankietach Badawczych.
Każdy punkt to 50 groszy na rzecz wybranej przez Ciebie działalności.
Możesz przekazać choćby 1 punkt!

1 pkt. = 50 gr.

WSPIERAJ od 15 pkt.

4. Punkty, które zbierasz mogą wesprzeć działalność fundacji lub stowarzyszenia. Młodzi naukowcy?
Szczęśliwe psiaki? Zobacz czym organizacje zajmują się na co dzień i wybierz, czyje konto mają zasilić
zarobione przez Ciebie pieniądze.

Każdy punkt to 50 groszy na rzecz wybranej przez Ciebie działalności. Wsparcia możesz dokonać już
od pierwszych 100 zebranych przez siebie punktów.

1 pkt. = 50 gr.

PRZELEW od 100 pkt.

Uwaga: Nagrody rzeczowe nie podlegaja wymianie na gotówkę.Aktualności

Pełny profil = pełny dostęp

Zarejestrowany? Uzupełnij ankiety profilujące! Kochasz samochody? Gotujesz? Nurkujesz? Wiesz wszystko o modzie? Dołącz do nowych badań!
07-05-2015

Zapraszaj znajomych!

Zaloguj się i wyślij zaproszenia do swoich znajomych. Dzięki temu zdobędziesz więcej punktów, a oni, tak jak Ty - będą mogli brać udział w badaniach Panelu PBS. Zyskujcie razem!
07-05-2015

Społeczność liderów opinii

Badania, w których weźmiesz udział będą zależne od Twoich zainteresowań i doświadczeń. Panel PBS prowadzi badania opinii i rynku przez internet, telefonicznie oraz twarzą w twarz wśród konsumentów, obse...
Badania, w których weźmiesz udział będą zależne od Twoich zainteresowań i doświadczeń. Panel PBS prowadzi badania opinii i rynku przez internet, telefonicznie oraz twarzą w twarz wśród konsumentów, obserwatorów i uczestników życia społecznego. Która forma będzie Ci bardziej odpowiadać? Chcesz się przyłączyć? Zapraszamy!
07-05-2015
więcej

Wielkie otwarcie!

Otwieramy Rejestrację dla nowych uczestników! Doradzasz znajomym, który produkt byłby dla nich najlepszy? Koledzy liczą się z Twoją opinią? Masz swoje zdanie...
Otwieramy Rejestrację dla nowych uczestników! Doradzasz znajomym, który produkt byłby dla nich najlepszy? Koledzy liczą się z Twoją opinią? Masz swoje zdanie na tematy, które dotyczą Ciebie i Twojego otoczenia? Pora więc zacząć na tym zarabiać. Dołącz do Panelu PBS i dziel się swoją opinią. Zarejestruj się już dziś! To proste!
07-05-2015
więcej

Wcześniejsze >>

Formularz kontaktowy

PBS Spółka z o. o.

81-812 Sopot

ul. Junaków 2

Tel.: (48-58) 550 60 70

Tel.: (48-58) 550 66 70

panel@pbs.pl

http://pbs.pl

facebook.com/panelpbs

* pole nieobowiązkowe